Karnar catalog >>>> online view   shkarko. zip Ju lutem zgjidhni një server më të shpejtë të vizitoni faqen tonë të internetit!Vizita server tonë anglisht!Vizita server tonë Kineze!


LED LEHTA CHERRY
Model Shiko tjera >>>>>  Lloji tryezë

Drita Qershi ZHEL pemë është i përbërë nga degë artificiale dhe transparente çel Qershi me cilësi të lartë dhe të ngjyrave të ndryshme brenda LED. Kur ajo është drita gjatë natës, është një pamje e shkëlqyer me ngjyra të ndryshme të dritës LED qershi. Tejet, kur këto pemë vënë dritë LED RGB LED brenda çel qershia, pemë drita LED ngjyra mund të ndryshohet me urdhër nga e kuqe, e gjelbër dhe blu një nga një. Kjo është një nga më të popullarizuar dhe të përsosur dekorimit produkt i pemëve të Krishtlindjeve, dritaret dhe shfaq të ndryshme të festivalit. LED pemë qershie çel drita është zgjidhja më e mirë për parqet ujdisje, turistik turistike, sheshet, hotele, rruga e qyteteve dhe kopshti yt, edhe Këto pemë qershie për ZHEL çel drita është zgjidhja më e mirë për ceremoni të ndryshme të festivalit.
ITEM NO.
HEIGHT/DIA(M)
COLOR & POWER(W)
BRANCH
LED NUMBER(pcs)
VOLT.(V)
LCH-TABLE
0.8/0.8
12
12
12
12
12
12
12
12
1
224
24
LCH-TABLE2
17.3
17.3
17.3
17.3
17.3
17.3
17.3
17.3
320
24
LCH-TABLE3
12
12
12
224
24
LCH-TABLE4
12
12
224
24
LCH-TABLE5
12
12
224
24
LCH-TABLE6
12
224
24
LCH-TABLE7
12
12
12
136
24

LED LEHTA CHERRY
KARNAR INTERNATIONAL GROUP LTD
LED LEHTA CHERRY
KARNAR INTERNATIONAL GROUP LTD
LCH-TABLE
LCH-TABLE2

LED LEHTA CHERRY
KARNAR INTERNATIONAL GROUP LTD
LED LEHTA CHERRY
KARNAR INTERNATIONAL GROUP LTD
LCH-TABLE3
LCH-TABLE4

LED LEHTA CHERRY
KARNAR INTERNATIONAL GROUP LTD
LED LEHTA CHERRY
KARNAR INTERNATIONAL GROUP LTD
LCH-TABLE5
LCH-TABLE6

LED LEHTA CHERRY
KARNAR INTERNATIONAL GROUP LTD
LED LEHTA CHERRY
KARNAR INTERNATIONAL GROUP LTD
LCH-TABLE7
PACKAGE


Model Shiko tjera >>>>>  Lloji tryezë

 
LED SERIES
   LED Wall rondele LEHTA
   LED PAR 64
   LED fluoreshente TUBE
   Neon LED TUBE
   LED LAMP
   LED LEHTA lëndinë
   LED LEHTA Underground
   LEHTA LED POOL
   LED llambë
   LED LEHTA litar
   LED LEHTA dekorative
SERI dekorativ LEHTA
   LEHTA ndrit
   SET Lucky LEHTA
   String Lucky LEHTA
   LEHTA NET
   LEHTA ehull
   SERI formohem TIP
   RUBBER CABLE SERIES
LEHTA SERIES litar
   LEHTA litar 2-5 telave
   SHESHTE LEHTA litar
   Motiv LEHTA litar
   LEHTA ACCESSORIES litar
LEHTA VIRTUALE Reality
   LED kokosit palme LEHTA
   LED LEHTA CHERRY
   LEHTA FIREWORK
   Kokosit palme TREE LEHTA
   Kaktus LEHTA
   LEHTA RRUGOR
Kontrollues, plug, POWER
   Kontrollues
   POWER plug
   POWER SUPPLY
PAKETIMI
 

Karnar in Globalsources.com

Karnar in youtube

Ne mbështesim nën ngarkesë

nga ajri, nga deti

Shipment by UPS ! Shipment by DHL !

Shipment by TNT ! Shipment by EMS !Ne mbështesim më poshtë pagesë

Wire transfer

Pay by Western union !

Pay by Paypal, credit card !


   
 
 
©2005-2010 Karnar   Kontakt   Harta e faqes  Last modified: April 28 2017 01:06:04.

Shqipe  العربية  Gaeilge  Eesti  Беларуская  Български  Íslenska  Polska  فارسی  Afrikaans (Afrikaans)  Dansk
  Deutsch  Русский  Français  Tagalog  Suomen  Alfa kreyòl ayisyen  한글  Nederlandse  Galego  Català  Čeština
  Hrvatska  Latviešu  Lietuviškai  Român  Malti  Bahasa Melayu  Македонски  Norsk  Português  日本語  Svenska
  Српски  Slovenčina  Slovenski  Kiswahili  ไทย  Türkçe  Cymraeg  Українська  Español  עברית  Ελληνικά  Magyar
  Italiano  ייִדיש  हिन्दी  Indonesia  Việt  中文(繁體)  中文(简体)